Tipy na dárky pro letní oslavence

Léto je snad nejpříjemnější roční období a vždy, když k nám přijde, snažíme si ho užívat plnými doušky. Rádi grilujeme s přáteli, vyjíždíme na výlety do přírody nebo se jen tak rochňáme na sluníčku a vstřebáváme jeho blahodárný vitamín D.
A stejně jako s každým ročním obdobím, i s létem je spojená spousta narozeninových oslav. Vybírat ale dárky pro letního oslavence je mnohem jednodušší. Že i přes to stále hledáte něco úžasného? Nechte si od nás poradit a přečtěte si pár tipů!

Bezkouřový gril LotusGrill® se kterým můžete grilovat i doma!

lotusgrill-bezkourovy-gril_cervenyRevoluční novinka loňského léta je stále trendy a úžasná vychytávka. Pro ty, kteří rádi grilují je tento LotusGrill učiněný poklad. Jeho primární vlastností je bezkouřové grilování, což umožňuje grilovat třeba přímo na stole jak venku, tak na balkoně nebo jiných polointeriérech. Gril je dodáván s taškou, takže se nemusíte omezovat pouze na prostory, kde gril normálně skladujete, ale můžete si ho vzít s sebou do parku, na výlet nebo k přátelům. Pro perfektní grilování si snadno nastavíte i teplotu otočením jednoho knoflíku právě proto, že gril využívá ke grilování proudění vzduchu. Nejsou potřeba žádná speciální paliva. Ke grilu dostanete kromě zmíněné tašky také přírodní dřevěné uhlí a gelový podpalovač. Gril je možné mýt v myčce nádobí a je dostupný i ve variantě XL pro větší grilování a také v nádherných sedmi letních barvách.

picnic_basketSkládací piknikový koš s příslušenstvím

Na piknik si vyrazí rád každý. Připravit se na něj s tímto košem zabere jen malou chvilku, jelikož nemusíte hledat vhodné nádobí. Piknikový koš jej totiž už obsahuje: dva pohárky na nápoje, dvě kompletní sady příborů dva talíře a dva ubrousky. Materiál koše je omyvatelný a navíc je celá konstrukce skládací. Samozřejmostí je chladící prostor, který udrží vše čerstvé. Stačí tedy jen zabalit nakrájené ovoce, zeleninu a připravit pár sendvičů a hurá na piknik!

sit-on-it-ruzovy-vak-pro-princeznySedací vak pro princezny

Jasně růžový vak pro princezny všeho věku! Velikost 130 × 150 cm zajistí pohodlí v jakékoliv poloze. Vak je pro všestranné použití a navíc voděodolný. Můžete jej tak používat doma nebo u bazénu na zahradě. Kuličková výplň navíc tepelně izoluje, takže pokud vak necháte na sluníčku, z bazénu si posléze lehnete na příjemně vyhřáté lehátko, které se přizpůsobí tvaru vašeho těla. To je teprve to pravé poleženíčko 🙂

balkonovy-gril-barbecueZávěsný balkonový gril

Ideální dárek pro ty, kteří milují grilování a doposud neměli možnost uspořádat svou vlastní grilovací sešlost, protože nemají dům se zahradou, ale bydlí pouze v bytovém domě s balkonem nebo terasou. Koupí tohoto dárku jim to umožníte.
Závěsný balkonový gril se snadno používá díky svému podélnému tvaru nezabírá na balkoně příliš místa. Víko zabraňuje prášení nebo může posloužit jako odkládací tác. Rozteč úchytů na zábradlí je možno libovolně zúžit, takže se nemusíte bát, že by se zrovna na balkon vašeho oslavence gril nevešel.