Tipy na roztomilé dárky pro nejmenší

Narození dítěte patří k těm nejkrásnějším a zároveň nejdůležitějším okamžikům v životě každého rodiče. Potkala tato radostná událost také někoho z vaší rodiny nebo nejbližších známých? Potom bude potřeba malého drobečka náležitě oslavit. Tatínkovi postačí lahvinka něčeho dobrého, novopečené mamince kytice a dítku nějaký roztomilý dáreček. Pár tipů na pěkné dárky pro nejmenší naleznete o pár řádků níže.

Speciální dort s jedinečným vzhledem

Maminku potěší růže, dítko speciální dort, jehož součástí je krásná dětská souprava. Ta obsahuje dětský ručník, fleecovou deku, body, ponožky a několik jednorázových plenek. Jedinečný vzhled tohoto dárečku je zárukou spokojenosti jak rodičů, tak nastávajícího dítka. Dětský dort s oblečením můžete zakoupit ve světle modré, bílé nebo růžové variantě.

Speciální „funny“ dudlík

Klasickým dudlíkům odzvonilo. Pořiďte malému rošťákovi speciální módní doplněk, který zaručeně potěší všechny členy rodiny, kteří mají alespoň trošku smysl pro humor. S tímto moderním dudlíkem se na vás bude dítko usmívat doslova „od ucha k uchu“ s pusou plnou zubů. Pozor však dávejte na zvědavé a nadšené babičky se slabším srdíčkem, tento jedinečný pohled by totiž nemusely tak úplně rozchodit.

Léčivý termo medvídek

Nějaká ta bolístka nebo nemoc se nevyhne ani sebevíce odolnějšímu jedinci. Pro tyto případy je zde připraven měkoučký termo medvídek, který může miminko zbavit obvyklých bolestí bříška nebo mu pomůže usnout. V bříšku medvídka naleznete vyjímatelnou nahřívací vložku, směs pšeničných zrnek a čisté esenciální oleje z levandule a heřmánku. Speciální vložku položte na chvilku do mikrovlnky a medvídek je připraven do postýlky. V kolekci „léčivých zvířátek“ je celkem 10 různých plyšáků, kteří vás dostanou svým provedením i jedinečnou roztomilostí.