Udělejte radost dárky pro miminka

Narození dítěte je tím nejvýznamnějším okamžikem v životě každého z nás. Pokud se tato radostná novina netýká vyloženě vaší osoby, ale spíše někoho z rodiny, nebo ze známých, počítejte s tím, že budete dříve, nebo později pozváni tzv. „na čumendu“. Pochválit a oslavit nově příchozího člena do rodiny je vaše povinnost, nikoli právo. S prázdnou ale přijít nemůžete. Čím tedy potěšit rodiče malého prcka? Inspirujte se v našem e-shopu nebo právě tímto článkem.

Originální dárky se 100% úspěšností

Klasické pugéty květů jsou sice stále v módě, nicméně o jejich praktičnosti nemůže být řeč. Naproti tomu moderní kytice, v jejímž lůně je ukryta celá sada pro malého prcka zalahodí nejen oku maminky, ale promění dítko v barevně sladěného a vysoce stylového elegána. Byla součástí oznámení o narození malého človíčka také jeho fotografie? I tu můžete využít k výrobě originálního dárku. Obdarujte rodiče 3D těžítkem s křišťálovým portrétem jejich drobečka. Taková událost si přeci zaslouží dokonalé zvěčnění!

Speciální dárky pro tatínky

Zvláště tatínci slaví příchod dítka opravdu stylově a dlouhodobě. Stát se tedy může, že v rámci několika mála prvních dnů dojdou mnohaleté alkoholové zásoby z lednice nebo domácího baru. Obnova této mnohaprocentní zásoby je právě úkolem pro vás! Stylovým dárkem může být kvalitní whisky zabalená v krajkové peřince nebo dárková kazeta s kapkou něčeho dobrého a sadou gurmánských specialit. Přeci jen je potřeba myslet na to, že v prvních hektických měsících se bude muset tatínek spokojit se studenou večeří, kterou je možno vykouzlit právě z darovaných chuťovek.

Originální dárek pro nového člena rodiny

Kromě jiného byste na oslavu měli přijít také s něčím malým pro dítko. V současnosti frčí originalita, takže přijďte třeba s nadčasovým hlídačem dudlíku, který ocení jak dítko, tak jeho rodiče.  Tento hlídač se miminku dobře drží a nehrozí situace, kterou musí ihned v prvních měsících života řešit – neustálé hledání a ztrácení milovaného dudlíku.