Velikonoční tipy na dárky

Velký pátek, velikonoční pondělí – čas na návštěvu příbuzných nebo známých. Pokud navíc v tomto období někdo slaví narozeniny, můžete dárek pojmout velice tradičně.

Slivovice a kus masa

DSCN1239_600Slivovice je tradiční pálenka, kterou se v době hodování hostí nejen na Moravě, ale i v ostatních koutech naší země. Ideálním narozeninovým dárkem nebo dárkem na uvítanou tak v tomto období bude určitě sada s moravskou slivovicí, sušenou půlkilovou minikýtou Jamón a pralinkami Leonidas, vše ukryté v tajuplné retro kazetě.

Něco pro fajnšmekry

woodbox-xl-hrusticka-williams-deliChcete-li udělat opravdu radost a darovat kazetu s rozmanitým obsahem, doporučujeme oblíbenou XL retro kazetu, ve které se ukrývá originální hruškovice Williams 0.7 L s opravdovou hruškou uvnitř, půlkilová minikýta Jamón, vinný destilát Sibona Grappa, který se navíc poututelně schovává v pouzdře připomínající doutník, sladké belgické pralinky Leonidas, kulatý sýr zatavený ve vosku, vynikající francouzská panenka, 2 francouzské paté a to včetně nože, aby  se mohlo vše bezprostředně ochutnat. Obdarovaný si může vychutnat i skutečný doutník, který sadu doplňuje, připalovat si bude pravými dlouhými doutníkovými zápalkami.

Záhadné erotické vajíčko

eroticke-masazni-vajicko-pro-muze-lowers-eggVelikonoční tématiky se lze držet také jednoduchým dárkem s erotickým podtextem. Masážní vajíčko pro muže, diskrétně balené v nenápadné malé krabičce, uvnitř položené na slámě 🙂 Nezapomeňte dát vajíčko tomu správnému koledníkovi.

 

fondue-bambooPraktická likvidace čokolády

O velikonočních svátcích přibyde v domácnostech také spousta čokoládových velikonočních zajíčků, slepiček, vajíček.. Jak se jich snadno zbavit? Rozpusťte je v sadě na fondue, dopřejte si je v kombinaci například s pomerančem, děti bude bavit banán alá banán v čokoládě. Pokud máte kamarádku s meněími ratolestmi, věřte, že tento dárek ji opravdu potěší – obzvlášť pokud přijdete s tímto zajímavým nápadem 🙂

 

Kdyby se to pomíchalo..

I na rodinném setkání bývá hostů víc než dost. Jako drobný dárek můžete přinést party označovače sklenek s malou přísavkou, aby se skleničky s drinky nepomíchaly. Vyberte každému tu správnou příšerku. Pakliže je společnost na příšerky velmi seriózní, můžete vybrat označovače CHEERS pro slušňáky. oznacovace-sklenek-cheersglass_markers1