Vtipné dárky pro muže potěší a vykouzlí úsměv

Zajisté jste jako manželka, milenka, přítelkyně nebo snoubenka přemýšlela, čím udělat své drahé polovičce radost. Řekněme si upřímně, zavděčit se našim pánům tvorstva není zrovna jednoduché. Proto zde naleznete pár tipů na vtipné dárky pro muže, kteří ocení nápaditý a vtipný netradiční dárek.

Pivní džbánVtipné dárky pro nadřízené

Pokud sháníte dárek pro muže, který je vaším nadřízeným, zajisté je potřeba dodržovat jakési firemní dekorum a vybírat dárek se zvláštním vkusem. Příjemně potěšit může například vtipný TV hrnek Pause, který je potištěn známým televizním motivem, které si v paměti zajisté vybavíme.  Svého nadřízeného můžete také obdarovat sadou na alkoholový biliard, zvláště tehdy, pokud váš nadřízený této zábavě propadl.

Vtipné dárky pro muže – vaše nejbližší

Miluje váš partner golf? Co takhle mu pořídit vtipné golfové WC prkénko se zajímavým motivem? Pokud řešíte vkusný a vtipný dárek na narozeniny, skříňka 1. pomoci přijde zajisté vhod. Její kouzlo ocení především milovníci ovocných pálenek nejrůznějších druhů. Dalším vtipným dárkem, který potěší, ale zároveň rozesměje je basketbalový set s vodkou Absolut. Nejen, že tento dárek vypadá obzvlášť esteticky dobře, také jeho obsah bude zaručeně lahodný.

kravataPro milovníky piva

Pivo je pro mnohé pány tekutým chlebem, pokud i vaše drahá polovička našla zalíbení ve zlatavém moku, obdarujte ji originálním zásobníkem na pivo, díky kterému může být se svou láskou téměř všude.  A vyzdobit se na dlouhé cesty (třeba do nejbližší hospůdky) může také kravatou se symbolem půllitru. Pro milovníky netradičních příchutí a vůní piva máme také pivo s čokoládovou příchutí, jehož kouzlo objeví zajisté i ženské osazenstvo.

V naší nabídce vtipných dárků pro muže naleznete spoustu atraktivních a především originálních vtipných dárků pro muže, které neurazí, pobaví a obdarují muže tím, co doopravdy ocení.