Vtipné dárky pro raubíře

Máte ve svém okolí takového toho šprýmaře, co si rád ze všech utahuje, střílí a provádí vám i ostatním neplechy? Jestliže se blíží jeho oslava, máte šanci mu to vrátit! Jste vy tím šprýmařem? Výborně, máme pro vás spoustu tipů na dárky!

Bible posvěcená ‚živou‘ vodou

Bible . ukrytá placatka   Dobrý dárek
Bible1 . ukrytá placatka   Dobrý dárek
Placatka v Bibli. Dárek takovému tomu rouhači, tomu co rád používá fráze z bible nebo dárek jako kanadský žertík. Při jeho darování určitě proneste slova třeba jako: „Teď se určitě dáš na správnou víru.“ Výraz v očích obdarovaného vás zcela jistě uspokojí. Placatka se dá samozřejmě vyjmout a používat i odděleně.

SPZ se jménem – černé na bílém

spz-s-vlastnim-napisem-poznavaci-znacka-s-vlastnim-textemspz-s-vlastnim-napisem-poznavaci-znacka-s-vlastnim-textem (1)Má obdarovaný nějakou zvláštní přezdívku nebo často používá nějaké slovo/nadávku/citoslovce, které ho vystihuje? Neváhejte mu pořídit jmenovku ve tvaru české SPZky. Ta může být doplněna obrázky, může být různě barevná a hotovou ji máme již do tří dnů! Vybrat si také můžete variantu s podložkou na auto a samozřejmě i bez podložky.

Neber úplatky nebo se z toho zblázníš!

pro-toho-kdo-ma-penize-rad-Tak se pravilo ve slavném českém filmu. A jak víme, jeden známý český politik rozhodně toto varování neuposlechl. Žertík o penězích v krabici od vína známe už všichni. Jak by se obdarovaný tvářil, kdyby takovou nadílku dostal? Jako další tip přinášíme jeden milion čokoládových korun s vínem v krabici s originálním potiskem peněz a vína. Sada je ještě doplněná o čokoládové mince a přízdobu.

 

patecni-kladivo-tgi-fridayPro všechny blázny

Pátek, je bláznů svátek 🙂 Jak lépe začít víkend, než po práci otevřít pivsona nebo šumivý alkoholický nápoj ve skle. A když se něco nedaří, můžete si s tímto pátečním kladivem bouchnout třeba do stolu! Používat se dá samozřejmě i jako opravdové nářadí. Rukojeť je ergonomická a kladivo z ruky jen tak nevyklouzne.