Vyberte jednoduše dárek k narozeninám pro maminku

Maminka sehrává v životě každého z nás vele důležitou roli. Abychom ji mohli i po letech svou náklonnost a lásku neustále připomínat, existují dny, kdy je více, než kdykoli jindy příležitost k obdarování. Jedním z nich jsou také narozeniny. Pokud jste již veškeré dárkové nápady vyčerpali, nechte se inspirovat těmito řádky a možná, že se najde něco, co potěší právě vaši milovanou maminku.

Vzpomínky zůstanou…

Bezpochyby nejmilejší a nejvíce ceněné jsou dárky osobní. Do této kategorie patří také speciální těžítko s 3D portrétem, který může zachycovat vás dvě na společné dovolené nebo rodinném výletu. Zkuste zapátrat ve foto archivu a vydolovat dávno zapomenutou společnou fotku, která vás zachycuje v netradiční situaci. Vaše maminka bude nejen dojatá, ale také příjemně překvapená.

Rozvíjej se poupátko…

I maminky – stejně jako jiné ženy – milují květiny. Co ale dělat s řezanou růží, která za dva dny pozbyde na kráse? Efektivnějším květinovým dárečkem je sada 3 rostlinek, které si může maminka sama vypěstovat na zahrádce nebo balkoně. Při správné péči a zálivce budou tyto kytičky přinášet radost po mnoho dlouhých dnů.

Netradiční gurmánský zážitek

Jen si vzpomeňte na své dětství a maminku, která jeho převážnou část strávila u plotny a vařila jednu dobrotu za druhou. O upečených koláčích, tvarohových závinech a švestkových knedlících ani nemluvě. Dnes ji můžete její lásku i péči vrátit. Po pozvání na slavnostní oběd do vaší oblíbené restaurace, ji můžete potěšit také gurmánskou sadou nejrůznějších specialit. Její součástí mohou být lahodné francouzské sýry, belgické pralinky nebo ryze české produkty. Fantazii se meze nekladou.

Náš tip: Řešíte dárek na poslední chvíli? Nemáte čas na sestavování dárkových košů nebo obcházení jednotlivých obchodů a vybírání toho nejlepšího dárku? Pro inspiraci i kterýkoli z dárků výše uvedených se můžete „zastavit“ v e-shopu Dobrý dárek.