Vyberte správný dárek k 60. narozeninám

Gurmánský dárkovy košOriginálních a vkusných dárků není nikdy dost. Stejně tak inspirace občas pochybí každému z nás. Řešíte pozvání na oslavu 60. narozenin? Nevíte, čím obdarovat své nejbližší? Připadají vám klasické dárky nudné a neoriginální? Vyzkoušejte něco nového a netradičního, něco, čí vykouzlíte úsměv na rtech nejen oslavence, ale také širokého okolí. Přinášíme vám inspiraci na dárek k 60. narozeninám pro muže i ženy.

Spojení tradice a luxusu

Potrpí si oslavenec na klasiku a tradice? Patří mezi milovníky dobrého jídla a pití? Gratulujeme – můžete tedy vybírat dárek k 60. narozeninám z obsáhlé nabídky gurmánských sad a dárkových košů. Neotřelým a originálním dárkem z této kategorie může být například sada obsahující lahodné Portské víno, kvalitní sušený salám a exkluzivní belgické pralinky. A aby toho nebylo málo, tak součástí sady jsou také potřeby ke slavnostnímu odlévání olova. Jedním dárkem tak uspokojíte chuťové pohárky i těch nejnáročnějších oslavenců.

ChivasExkluzivní whisky Chivas pro náročné konzumenty

Oblíbil si váš otec, dědeček nebo jiná blízká osoba lahodnou chuť pravé whisky? Pokud máte za to, že právě luxusní lahvinkou uděláte oslavenci radost, zaměřte se na exkluzivní sadu whisky Chivas, která je doplněna o nádhernou precizně vytvořenou skleněnou karafu, díky které může být nalévání zlatavého moku opravdovým zážitkem.

Relaxace a uvolnění

Po náročném pracovním dni přijde luxusní masáž nebo jiný druh relaxace zajisté vhod. Co dělat v případě, že oslavenec nemá dostatečnou časovou rezervu na návštěvu maséra nebo lázní? Obdarujte jej luxusní relaxační sadou, která obsahuje nezbytné doplňky pro maximální odpočinek a uvolnění. Vybírat můžete z množství relaxačních dárkových sad, které jsou doplněny o masážní pomůcky, masážní oleje, pěny a soli do koupele. Tyto sady patří mezi dárky k 60. narozeninám, které ocení jak muži, tak ženy.