Vybíráme dárky pro muže k 60

Fotbalova slivoviceSlaví váš otec, dědeček nebo někdo jiný z blízkých osob své 60. narozeniny? Uvažujete, čím oslavence obdarovat? Výběr dárku, který potěší a vykouzlí úsměv na rtech, opravdu není snadnou záležitostí. Při vybírání dárku musíme zohlednit spoustu faktorů – patří oslavenec mezi milovníky dobrého jídla či pití? Vynikajících vín nebo pravých domácích pálených destilátů? Rád si zajde na ryby nebo si oblíbil golf? U výběru dárku samozřejmě figuruje také osobní vztah k oslavenci a jeho přání. Nabízíme vám pár rad a tipů na dárky pro muže k 60, které zajisté potěší.

Originální domácí pálenka

Patří-li oslavenec k milovníkům chutných domácích pálenek, poohlídněte se po nějaké dobré slivovici, hruškovici nebo meruňkovici. Že tento nápad nepatří k příliš originálním dárkům? A co takhle zaměřit se při výběru domácí pálenky také na obal a originální vzezření pálenky? Obdarovat svého blízkého můžete hruškovicí, která je maskována v obalu žárovky. Originálním dárkem je také fotbalová slivovice, v jejíchž útrobách se nachází fotbalový míč.

Koš plný specialitPro milovníky dobrého vína

Také originálně zabalené chutné víno může být krásným dárkem, který si obdarovávaný nejlépe vychutná v kruhu rodinném nebo v kruhu blízkých přátel. Originálním dárkem pro muže k 60 může být dárkový kufr na daleké cesty obsahující vybraná vína značky Sovín. S takovým vinným kufříkem bude každá cesta ještě zajímavější.

Nádech Francie

Oblíbil si váš otec nebo dědeček daleké cesty po světě? Jistě na svých cestách vyzkoušel zajímavé speciality, které je bohužel v České republice obtížné sehnat. Patří-li oslavenec mezi gurmány, zajisté jej potěší dárkový koš plný francouzských specialit. Pochutnat si může na vynikajících místních paštikách, dalších delikatesách a pravých francouzských vínech.

Náš tip: Nahlédněte do kategorie s názvem AKCE a nakupujte dárky pro muže k 60 s výraznou slevou!