Vybíráme nápadité dárky pro dívky

Slaví vaše přítelkyně, kamarádka nebo sestřenice narozeniny? Nevíte, jakým dárkem jí uděláte opravdovou radost? Potřebujete se nechat inspirovat? Následující řádky vaše problémy vyřeší! Přinášíme vám pár rad a tipů na originální dárky pro dívky.

 

Originalitě se meze nekladou

 

Klasická čokoláda nebo bonboniéra, případně povadlá gerbera už dávno vyšly z módy. Takovým dárkem nikoho neokouzlíte, ba právě naopak. Obdarovaná si může pomyslet, že jste si s výběrem dárku nedali příliš velkou práci, případně, že vaše nápaditost a důvtip také za moc nestojí. Pokud se však zaměříte na stylové dárky z e-shopu dobrydarek.cz, nemůžete šlápnout vedle.

Dárkové sady

 

Všechny milovnice seriálu Sex ve městě zajisté potěší stejnojmenný dárek – dárková sada obsahující luxusní balení Cinzana, diář a růžová sexy pouta. Pokud si vaše přítelkyně tento seriál příliš neoblíbila, dárková sada značkové kávy Davidoff, která je dodávaná se sklenicí a lžičkou, zajisté přijde vhod nejen v horkých letních měsících. A u dárkových sad ještě chvíli zůstaneme. V našem sortimentu naleznete další sady obsahující vybrané olivové oleje, luxusní značkové čaje, kávové sady Villeroy&Boch nebo sady chutných belgických čokolád a pralinek. A jen tak mezi námi – obdarovat ženu čokoládovými bonbony je trefou do černého!

Po náročném pracovním dni

 

Dnešní uspěchaná doba si žádá své oběti. Nejčastěji obětujeme své kariéře zdraví a volný čas. Pokud jste pozváni na oslavu ke kamarádce, o které víte, že většinu času tráví v jednom kole, zaměřte se na relaxační sady a pomůcky, díky kterým může zapomenout na všední starosti denního života. Obdarovat ji můžete například relaxační sadou Spa nebo masážním pavoukem stimulujícím reflexní body na hlavě nebo zádech.

Vybírat dárky pro dívky není nic lehkého, naše tipy vám však mohou výběr náležitě usnadnit.