Vybrat dárky chlapům je těžké. Máme pro vás tipy!

„A hele – nový pár ponožek a dárková sada kosmetiky. Miláčku, ty vždycky víš, čím mi udělat radost…“ Že vám tato situace něco připomíná? Dostáváte se do ní často? Pak vězte, že vaše drahá polovička vás častuje milosrdnou lží. Řekněme si upřímně, dárky ve formě „měkkýšů“ a kosmetiky žádného pořádného chlapa příliš nevytrhnou. Čím jej tedy obdarovat, aby byla radost pravá, nikoli předstíraná? To vám odhalíme na následujících řádcích. Podívejte se na ty nejzajímavější tipy na dárky pro muže a vybírejte!

Dárek nejen pro vodáky

Patří váš miláček mezi vášnivé vodáky, kteří si nenechají uniknout možnost pořádně si pobláznit ve vlnách tuzemských nebo zahraničních řek? Pak mu s sebou přibalte speciální výbavu – sadu vyhlášeného rumu a tričko, které udělá z každého vodáka kapitána!

Pro osobní pivní chvilky

Pokud máte doma pivaře, větší radost, než pořádným pivním sudem mu asi ani nemůžete udělat. Jedině, pokud takový dáreček doplníte o speciální pivní půllitr s osobním věnováním. Zlatavý mok si tak bude moci užívat ještě intenzivněji.

A je to…

Pro všechny šikovné i ty méně šikovné kutily máme skvělou vychytávku. Tou je speciální domácí dílna, kterou můžete přenést kamkoli a opravit kapající kohoutek, pověsit obrázek nebo se věnovat náročnějším manuálním činnostem. Kufřík obsahuje nejedno tajemství. S tímto chytrým pomocníkem pánové (i zručnější dámy) vyřeší i sebezapeklitější problém.

Jídlo pro opravdové chlapy

Láska prochází žaludkem. Při výběru vhodného dárku pro muže mějte na paměti toto staré, nicméně pravdivé pořekadlo. Dopřejte své drahé polovičce exkluzivní gurmánský zážitek, který si užije se speciální sadou obsahující pořádný kus sušené španělské kýty (6,5 kg!!!), porcovací nůž, stojan a lahodné španělské víno. A vy dámy máte volný večer – teplou večeři po vás zřejmě nikdo vyžadovat nebude.